loader image

Stacja Narciarska
Pietkiewiczówka

Szkolimy na stoku Pietkiewiczówka.
Stok idealny jest dla dzieci, osób uczących się, a także kursantów, którzy kładą nacisk na poprawę techniki

O stoku, na którym szkolimy

Szkolimy na stoku Pietkiewiczówka, który znajduje się przy ulicy Turystycznej 11. W ramach ośrodka funkcjonują dwa wyciągi orczykowe: 232 metry, a także 218 metrów. 
Pietkiewiczówka to stok z nowoczesną infrastrukturą, a także nowymi armatkami, które umożliwiają dośnieżanie stoku, a także profesjonalnym oświetleniem.
Stok idealny jest dla dzieci, osób uczących się, a także kursantów, którzy kładą nacisk na poprawę techniki. To miejsce przystosowane dla rodzin z dziećmi. 

Dla tych, których nie uda namówić się na sporty zimowe czeka kawiarnia serwująca pyszne kawy, herbaty, gorącą czekoladę, a także przekąski. Na terenie ośrodka znajduje się profesjonalna wypożyczalnia sprzętu narciarskiego i snowboardowego. W pobliżu stoku znajduje się duży parking, a także toalety.

Wyjątkową atrakcją dla dzieci jest nowoczesny tor i śnieżne dętki.

Pietkiewiczówka to idealne miejsce na naukę, a także doskonalenie jazdy. Przekonaj się, iż jest to idealne miejsce na spędzenia aktywnie zimowego wypoczynku. A po jeździe czeka kawiarnia serwująca przepyszne, rozgrzewające napoje.
Odwiedź nas w piękny zimowy dzień!
Zdjęcia stoku

Jak nas znaleźć

( Kliknij aby powiększyć ☝️)

Galeria zdjęć stoku

Zajęcia grupowe
Zajęcia indywidualne
Zajęcia przyjazne dla dzieci
Licencjonowana szkoła narciarska
Doświadczona kadra
Stok z nowoczesną infrastrukturą
Umów się na lekcje z nami
crossmenu