Snowboard to jeden z najbardziej ekscytujących sportów zimowych. Łączy w sobie możliwość przebywania na świeżym powietrzu, podziwiania przepięknych widoków, zarazem wzmacnia kondycję fizyczną.

W ostatnich latach nauka jazdy na snowboardu staje się coraz bardziej popularna, a rozwój infrastruktury sportowej w Polsce oraz nowoczesny sprzęt sprawia, że możliwości do korzystania z białego szaleństwa jest coraz więcej. Już kilka godzin wystarczy, aby zapoznać się z tajnikami snowboardu i samodzielnie poruszać się po trasach zjazdowych

RODZAJE SZKOLENIA

ZAJĘCIA INDYWIDUALNE

Idealne rozwiązanie dla osób początkujących. Instruktor w trakcie zajęć  zaprezentuje podstawy narciarstwa zjazdowego. Podczas zajęć kursant jest asekurowany, co sprawia, że zajęcia są bezpieczne. Zajęcia indywidualne gwarantują szybkie efekty. Czas trwana zajęć wynosi 60 min, w tym 55 min szkolenia na stoku i 5 min podsumowania i ustalenia dalszego programu nauki.

ZAJĘCIA GRUPOWE

Lekcje grupowe są idealnym rozwiązaniem dla rodziny, przyjaciół. Osoby uczestniczące w takim szkoleniu muszą być na jednym poziomie zaawansowania. Polecamy ten wariant dla dorosłych. Grupy mogą składać się od 2 do 7 osób. Czas trwana zajęć wynosi 60 min, w tym 55 min szkolenia na stoku i 5 min podsumowania i ustalenia dalszego programu nauki.

CENNIK

ILOŚĆ OSÓBCENA ZA GODZINĘPAKIET 5 GODZIN
1110 ZŁ ZA OSOBĘ480 ZŁ
2150 ZŁ /
75 ZŁ ZA OSOBĘ
660 ZŁ
3195 ZŁ /
65 ZŁ ZA OSOBĘ
810 ZŁ
4220 ZŁ /
55 ZŁ ZA OSOBĘ
840 ZŁ
5 i więcejCENA INDYWIDUALNACENA INDYWIDUALNA

Cena nie zawiera wypożyczenia sprzętu i karnetu na wyciąg

Pakiet 6 lekcji można wykorzystać w dowolnej konfiguracji w godzinach 9:00–21:00 do końca sezonu